Agenda

 

Zondag 2 december 2018 Kerstbeurs & Rommelmarkt in De Berchplaets - Berghem

Zondag 9 december 2018 Openingstoernooi/-festival in De Berchplaets - Berghem

Zondag 23 december 2018 Kwalificatietoernooi De Swifters in Odiliapeel

 

Zondag 13 januari 2019 Kwalificatietoernooi Dansclub BeatYes in De Berchplaets - Berghem

Zondag 20 januari 2019 Festival De Plasduikers in Nieuwveen

Zondag 27 januari 2019 Tuureindse Zondaggemerge

 

Zaterdag 2 februari 2019 Internationaal toernooi in Overpelt - België (88 km)

Zondag 3 februari 2019 Carnavalsbeurs & Rommelmarkt in De Berchplaets - Berghem

Vrijdag 8 februari 2019 Pronkzitting SCB in Sportcentrum Berghem

Zaterdag 9 februari 2019 Pronkzitting SCB in Sportcentrum Berghem

Zondag 10 februari 2019 Jeugdpronkzitting in Sportcentrum Berghem

Zondag 17 februari 2019 Festival De Deurzakkers in Ooij

Zaterdag 23 februari 2019 Internationaal toernooi Dance Team Nistelrode in Heesch

Zondag 24 februari 2019 Kwalificatietoernooi Dance Team Nistelrode in Heesch

 

Dinsdag 5 maart 2019 Matinee/Boerenbruiloft tijdens carnaval in De Berchplaets - Berghem

Zondag 10 maart 2019 Kwalificatietoernooi Ready-2-Dance in Gemert

Zondag 17 maart 2019 Kwalificatietoernooi Peeldancers in Venray

Vrijdag 22 maart 2019 Instuif Showdansen (proefles) in De Berchplaets - Berghem

Zaterdag 23 maart 2019 Internationaal toernooi in Kelmis - België

Zondag 24 maart 2019 Festival Miracle Dancers in Deventer

Zondag 31 maart 2019 Kwalificatietoernooi X-perience in Helmond

 

Zaterdag 6 april 2019 Internationaal toernooi Bekse Klinkertjes in Overloon

Zondag 7 april 2019 Kwalificatietoernooi Bekse Klinkertjes in Overloon

Zondag 7 april 2019 Speelgoed-/Kinderkledingbeurs & Rommelmarkt in De Berchplaets - Berghem

 

Zaterdag 20 april 2019 NK in Landgraaf

Zondag 21 april 2019 NK in Landgraaf

 

Vrijdag 3 mei 2019 EK in Hanau (Frankfurt) - Duitsland

Zaterdag 4 mei 2019 EK in Hanua (Frankfurt) - Duitsland

Zondag 5 mei 2019 EK in Hanau (Frankfurt) - Duitsland